RicoRoco - HOME Azure v.116
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
czacha       czacha       czacha
  HOME   FORUM   HELP SEARCH Kalendarz Download Gallery Chat Zaloguj się Rejestracja  
Template

Links
Recent Top
By Yurek3
[06.01.2011, 16:54:10]

By Yurek3
[31.12.2010, 07:06:05]

By Yurek3
[08.12.2010, 17:21:30]

By Yurek3
[11.11.2010, 05:20:40]

By Yurek3
[04.11.2010, 19:48:16]

By Yurek3
[29.05.2010, 19:00:18]

By Yurek3
[10.05.2010, 05:50:46]

By Yurek3
[06.05.2010, 05:40:10]

By Zoes
[18.12.2009, 08:03:05]

[06.12.2009, 13:55:49]
Ostatni 20 Shout:
01.07.2010, 02:22:18
Witam Smiley
Sorry, ale stronka jest w uaktualnieniu.
Pozdrawiam wszystkich odwiedzających. Smiley
08.12.2008, 21:57:04
Pozdrowionka dla was Smiley
06.12.2008, 12:32:12
Yo! Niedługo poważniejsza aktualizacja forum.. Wymieniam wszystkie pliki! Smiley
08.09.2008, 16:42:15
Jest w necie naprawdę multum sboxów i zawsze polecam kożystać z zewnętrznych, a nie z budowanych.. i wiele za tym przemawia. Smiley
08.09.2008, 16:40:26
Jest standartowo wbudowany do TinyPortal, a TinyPortal, to modyfikacja SMF, która robi z tego forum prawdziwy Portal.
08.09.2008, 13:40:27
mam pytanie skad sciagnac takiego ShoutBox??
17.06.2008, 21:19:34
Yoo
12.06.2008, 07:28:56
Hi Anette i Adrian Smiley
To była pułapka na spamboty. Ale musze teraz zamknąc dla gości. Żeby pisac trzeba się zalogować. Chwilowo nie mogę polowac na spamboty.. brak czasu.. Ale potrzebne mi to do filtra.
Anetta
05.06.2008, 12:14:49
Smiley
gość
04.06.2008, 12:39:23
widać kochają Cię boty xD
gość
29.04.2008, 23:00:17
loco szpoco Cheesy
29.04.2008, 14:33:23
Sbox is online!
Ale.. tym razem zapoluje na spamboty!
Goście mogą korzystać bez przeszkód
26.03.2008, 22:28:03
Sorry z powodu wrednych spambotów, sbox chwilowo dla gosci nieczynny..
22.03.2008, 02:20:55
Zdrowych i Pogodnych Świat WielkiejNocy
21.03.2008, 03:41:44
o jak pusto.. to przez spamerów..
RSS - TP.net
Strony: 1 [2] 3  Wszystkie   Do dołu
 Drukuj 
Autor           Wątek: Logo, Baner, Buttons, Sygnaturki  [Przeczytany 39073 razy]
0 users i 1 Gość przegląda ten wątek.
kulpi

Moderator
*****
Offline
Poland Sex:Mężczyzna
Poland


Posty 39


Odpowiedz#14 [22.04.2007, 14:23:00]

a to Kevin dla ciebie
to pierwsze to flash a drugie to gif i to cholernie ciezki i zoptymalizwany jak tylko sie dalo







Get Adobe Flash player






[Ostatnia zmiana: 21.01.2008, 19:11:28 by: Rico Roco] IP Zapisane
Fenix

Businessman
*****
Offline
Poland Sex:Mężczyzna
Poland


Posty 57


Odpowiedz#15 [26.04.2007, 12:41:58]

Mam pytanko do speców. Roco ostatnio spotworzył mi bloga Cheesy
http://cybertrasher.o7.pl i chcialem wmontować logo ale cosik mi nie idzie jego przerabianie. Macie jakieś pomysły?
http://img122.imageshack.us/img122/1695/23791670qs6.jpg
IP Zapisane
kevinscott

Businessman
*****
Offline
Poland Sex:Mężczyzna
Poland


Posty 16


Odpowiedz#16 [27.04.2007, 18:23:18]

kulpi wielkie dzieki,wypasik  Grin
IP Zapisane
Marylka

Customer
*
Offline
Poland Sex:Kobieta
Poland


Posty 11


Odpowiedz#17 [28.09.2008, 16:35:52]

Mam prośbe, znalazłam super button
http://guistation.com/index.php?topic=222.0 , który chce zrobic na stronce, ale mi wogóle nie idzie, bo nie zrozumiale jest tutorial napisany.

Czy ktoś by mi to wykonał.

Z góry bardzo dziękuję
IP Zapisane
Rico Roco
W3Masta
Administrator
*****
Offline
United States Sex:Mężczyzna
United States

"Imagination is more important than knowledge."

Posty 198


WWW
Odpowiedz#18 [03.12.2008, 21:01:27]

Cześć Marylko! Smiley

sorki, jestem zaganiany na maxa i na nic nie mam czasu..

Widziałem ten tutorial, i jest on dość przejrzysty, głównie obrazkowy, wystarczy powtórzyć te czynności..
Na chwilę obecną nie dotykam żadnych grafik, ponieważ przez 40 dni tłukłem projekt graficzny, dla ludzi którzy byli zdecydowani na wysokości blondynki z dowcipu.. wykonałem ponad tysiąc modyfikacji i mam lekki wstręt hehe ale mi przejdzie spoko..

Myślę że dasz radę.. Smiley

Sporo się u mnie dzieje, mam rozjazdy, szkolenia itp.. i ciężko mi robić wszystko naraz, i mam nadzieje, że to rozumiesz.. Najszybciej mnie mozna złapać pisząc tu pm'ke do mnie.., ponieważ przechodzi w całości na emaila..

Pozdrawiam Smiley
roco
IP Zapisane

Twoje ważniejsze dane..!   |   Potestuj sobie, swoje łącza..  Smiley

          
pyot

Customer
*
Offline
Poland
Poland


Posty 24


Odpowiedz#19 [05.12.2008, 16:53:15]

Marylka
To jest bardzo łatwe,na czym pracujesz,że nie możesz tego wykonać ?

Unicorn.
Może sprecyzuj wymagania,o ile to jeszcze aktualne.
Pozdrawiam.
IP Zapisane
Rico Roco
W3Masta
Administrator
*****
Offline
United States Sex:Mężczyzna
United States

"Imagination is more important than knowledge."

Posty 198


WWW
Odpowiedz#20 [06.12.2008, 12:21:21]

Cześć Pyot! Smiley

No super!, że Ci się chce  Cheesy

Marylce dobrze zrobi trening.. ten tutek jest naprawdę nie skomplikowany. Jest na Photoshopa, jednak Gimp działa odrobinke inaczej i nie ma tylu mozliwości.. Myślę, że Marylka również ma ps'ka..

Co do Unicorna, to niestety dalej ma ten baner co miał.., zrobił go na szybko i doraźnie..
Mówią o nim, że zajmuje się polityką, że "politykuje" hehe to gówno prawda..
Unicorn, jest przedewszystkim Socjologiem i wielkim obrońcą Prawdziwej Historii Polski, w przeciwieństwie to tzw. "Naszych" Medii.. zawszonych gnid.., które od dawna nie są nasze i są tak samo wrednie kłamliwe jak podręczniki historii, które miałeś w budzie..
Wielu ma w tym interes, żeby Polaków ogłupiać i niszczyć.. dosłownie.. Przeszkadzamy innym.. np. od dawna mamy możliwości, żeby mieć najtańszą energię w EU przy jednoczesnej najmniejszej emisji CO2. Mamy złoza węgla na tyle setek lat, że nie musimy nikogo o to prosić.. Np. energia geotermalna.. nie wiesz przypatkiem, dlaczego ten idiota taskutas, a właściwie zdrajca Polaków.. tak załatwił, że cofnięto dotacje z EU dla Torunia? To celowe działanie.. ponieważ Polska, w sensie położenia geograficzno-strategicznego, jak również tego co mapod ziemią, a co jest ukrywane, np. złoża ropy.. i gazu.. - jest Celem, złotym dealem dla innych, a Polacy?.. tylko przeszkadzają..
Tia.. ja się bardzo cieszę, że są takie miejsca jak np. blogi, (bo ma ich kilka), - Unicorna! Przynajmniej jest gdzie poczytac trochę jak to jest naprawdę i who is whooi w tym umęczonym kraju..
Unicorn głównie pisze o prawdzie, historii, zamieszcza również opinie itd..
Dlatego, zeby zaproponowac mu jakiś banerek, a przydałoby się, bo ten co jest hmm pasuje niczym kwiatek do korzucha.., to zapraszam Cię do poczytania, jego bloga, i przyjrzeniu się, jak to działa i co mogłoby pasować..

Jak sądzę Uni bardzo by się usieszył, jakby było co okazałego.., a powinno, bo jego dzieła-publikacje, to prawdziwe perełki..

Zerknij tu: http://ricoroco.com/tiny/e9Xy738gs i sam zobacz, może podołasz..

Pozdrawiam Smiley
roco
IP Zapisane

Twoje ważniejsze dane..!   |   Potestuj sobie, swoje łącza..  Smiley

          
pyot

Customer
*
Offline
Poland
Poland


Posty 24


Odpowiedz#21 [08.12.2008, 13:52:04]

Uni jak na razie nie wyraził swoich oczekiwań,sugestii...
A powinien Smiley
Co do treści ...
Ja mam już swoje lata,sporo czytałem z każdej strony po troszku zatem światopogląd jako taki już sobie wyrobiłem.Rzeczywistość widzę na co dzień bo atakuje nas z każdej strony,naiwności,jeżeli nie szkodzi - wystrzegam się.
Nie czytam blogów w ogóle.
IP Zapisane
Rico Roco
W3Masta
Administrator
*****
Offline
United States Sex:Mężczyzna
United States

"Imagination is more important than knowledge."

Posty 198


WWW
Odpowiedz#22 [08.12.2008, 22:02:58]

Uni się określił na początku, temat dość rozległy i on sam nie do końca wie co mogło by najlepiej pasić.., ja to rozumiem..

na blogach często można łyknąć sporą ilość prawdy ..nigdzie indziej niedostępnej, bo np. tabu.. Ja wiem co się dzieje na bogach, ale jak ktoś wie czego i gdzie poszukac, to są prawdziwe perełki, mimo celowego zaśmiecania neta.. i mi nie jest wszystko jedno, choć stąd wyrywam.. i bardzo chciałbym, żeby w końcu wyszło szydło z wora.. a że nikt nie jest omylny, a zważywszy właśnie na naiwność co poniektórych co myślą, że Polak to taki głupi zwierz i parobek za free, to jestem jednak dobrej mysli i czytam z przejęciem te wszystkie perełki prawdy.. Czytam różne rzeczy, żeby mieć wiedzę ogólną w temacie i wiedzieć również kto za czym stoi i co komu robi, no i po co.. Nie gonię za sensacją, ale to co się dzieje.. to są codzienne sensacje.. aż żal, że nie żyjemy w japonii, bo moze co poniektórzy popełnili by sepucu hehe
IP Zapisane

Twoje ważniejsze dane..!   |   Potestuj sobie, swoje łącza..  Smiley

          
Fenix

Businessman
*****
Offline
Poland Sex:Mężczyzna
Poland


Posty 57


Odpowiedz#23 [14.12.2008, 16:33:31]

Jestem , jestem
"Unicorn.
Może sprecyzuj wymagania,o ile to jeszcze aktualne.
Pozdrawiam."
W zasadzie nie mam żadnych, byle w logo było coś co kojarzy się z mediami lub polityką. No i żeby pasowało do skórki.
Zastanawiam się czy jest sens robić- Roco proponuje przejście na inny skrypt. W każdym razie każdą propozycję chętnię obejrzę! Roll Eyes
IP Zapisane
pyot

Customer
*
Offline
Poland
Poland


Posty 24


Odpowiedz#24 [14.12.2008, 22:18:16]

Pewnie,że propozycję można by  machnąć.
Tylko czy banner będzie na całej szerokości strony,a widzę tam sporo miejsca w divi'e,czy też tylko zastąpić ten już istniejący.

Unicorn,czy piszesz tylko o szeroko rozumianej polityce i historii naszego kraju,czy też całego globu ?

Chodzi mi o elementy jakie mógłbym tam umieścić.

Jednakże jeśli roco coś majstruje przy nowym cms'ie to niech da znać Smiley
IP Zapisane
Rico Roco
W3Masta
Administrator
*****
Offline
United States Sex:Mężczyzna
United States

"Imagination is more important than knowledge."

Posty 198


WWW
Odpowiedz#25 [14.12.2008, 23:38:56]

Ja nie chiałbym dalej niż do końca tego roku sprzyjać minirozdzielczościom.. np. 800x600, standardowo to min 17" i 1024x768.
Ta skórka ma taki dinks że można zmieniać kolorki, więc szkodaby je zasłaniać, poza tym laj jest dokładnie pociety i nie może być nic wyżej.. 100px wysokości, mimo,że tyle ma dziurka, - nie wchodzi.. 72 px to jest tak jak teraz, jednak zrobiłbym szerzej, powiedzmy max 770px zahowując wysokośc 72px.. Można zresztą potestować.., na szerzym, czy jak kto woli dłuższym, można zamknąc więcej teści..
Ta zmiana kolorkow, to powinna jeszcze zmnieniac np. kolor tytułów kolejnych wpisów.. nie pomyślałem o tym wcześniej..

Tak myślę o tym od dawna, ale sam WP nie ma wiele możliwości, i najpierw trzeba go trochę uzbroić.. i ma to szczególnie sens w kwestii przyjaznych url'i sel'a i seo. A baner można wrzucic dowolnie, napewno na wp można mniej liczyć się z wymiarami, chyba, że była by ta lub podobna skórka.., tak więc baner to baner i trzeba go wykonać, ponieważ ten co jest, jest tylko zaślepką, żeby było tam cokolwiek.. baner jest bardzo potrzebny i powinien być może bez wodotrysków i udziwnień, ale powinien być okazały i jakoś wypaśny.. jednak przedewszystkim powinien być trafny.. i zachęcający..

Pozdrawiam Smiley
roco
IP Zapisane

Twoje ważniejsze dane..!   |   Potestuj sobie, swoje łącza..  Smiley

          
pyot

Customer
*
Offline
Poland
Poland


Posty 24


Odpowiedz#26 [17.12.2008, 20:39:52]

WP jest nie teges ?
Zawsze myślałem,że to kombajn...

Unicorn,odpowiedz na pytanie odnośnie tych popierdółek o które pytałem...
Zawsze to jakieś odniesienie do strony.

Pozdrawiam
IP Zapisane
Rico Roco
W3Masta
Administrator
*****
Offline
United States Sex:Mężczyzna
United States

"Imagination is more important than knowledge."

Posty 198


WWW
Odpowiedz#27 [18.12.2008, 01:00:37]

Tak, to prawda! WP to kombajn możliwości, jednak mocno bys się zdziwił tuż po instalce.. pomyślałbyś.. że nic tam nie ma hehe
Chodzi o to, żeby te możliwości przysposobić, a szczególnie jego SEO możliwości, bo to gł. najważniejszy powód instalki WP..
Jest problem z konwersją bazy itp.. nie wszystko idzie ok, a wypróbowałem 3 powazne skrypty, szukam kolejnych.. Więc tu gł. chodzi o to, żeby to były przenosiny, ale z dobrodziejstwem inwentarza, żeby zachowaly się wszystki posty i grafiki btw. Jest to duży obszar materiału i naprawdę żal byłoby zaczynać od początku.. Będą inne linki, czyli mogą nie działac pozostawiane linki do konkretnych artykułów itp.. Sprawa choć spoko wykonalna, to nie idzie nawet tego zrbić na przysłowiową "pałę", to kawał roboty do wykonania i gdybym miał troszeńkę więcej czasu, to już dawnoby było..

Myślę, że powinieneś pójść w kierunku intuicji, - wymyśl cokolwiek, narysuj i przenieś pomysł na baner..
To spontaniczność w tym wypadku będzie pięknem.. To tak jakbyś miał np. narysowac oprawę klatki zchodowej.. owszem mozesz wziąć ołówek, hmm ekierkę.. (cóż za słowo..), i narysowac czy odwzorować.. itp.., możesz też zaprząźć do tego swoją wyobraźnię i z pewnością byś tak własnie zrobił.. Najpierw byś to zobaczył wewnętrznym okiem itp.. hmm no chyba nie robiłbyś tego co robisz, gdybyś był pozbawionym wyobraźni słuchowcem? Trzeba to zobaczyć.. np. politycy, wydarzenia, blabla medialna papka, uwaga, nuta historii wsio animowane, yj. zmnieniające się i na tym wszystkim "ląduje" stempel z napisem "The True!" hmm jak bym miał chwilkę za to zabrać, to może poszedłbym w tym kierunku?

Pozdrawiam Smiley
roco
IP Zapisane

Twoje ważniejsze dane..!   |   Potestuj sobie, swoje łącza..  Smiley

          
Strony: 1 [2] 3  Wszystkie   Do góry
 Drukuj 
 
Skocz do:  

Geo Visitors Map  
28.03.2024, 12:24:06